Війна / Крим

«Нині вже»: 5 років розстрілів на Майдані та початок анексії Криму (СПЕЦЕФІР)

Війна/Крим/«Нині вже»: 5 років розстрілів на Майдані та початок анексії Криму (СПЕЦЕФІР)
Зберегти
Вигляд

П'ять років триває розслідування масових розстрілів на Майдані — досі немає жодного вироку. Згадуємо Героїв Небесної Сотні, дізнаємося у слідчих, чому все відбувається так повільно і питаємо — що змінилося в житті українці за ці п'ять років.

Перемога Євромайдану стала приводом появи «зелених чоловічків» у Криму. Чи можна було запобігти анексії — у студії говоримо із військовослужбовцями та кримчанами, що покинули півострів після його захоплення.

Дивіться у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: 5 років війни, небезпека Youtube та штучний інтелект

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини