Стурбованості недостатньо. Що західні партнери готові робити після рішення Путіна — видавати російські паспорти мешканцям окупованої луганщини та донеччини. І чому Кремль пішов на цей крок? Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Армія, нова, Зеленський. У чому полягає військова доктрина новообраного президента? Та чи реально її виконати. 
  • Вибух на одній із копанок на окупованій луганщині. Що з 15 шахтарями, які залишились під землею? 
  • Опера в корабельних доках на режимному об’єкті. Побачити це можна лише на Гогольфесті. Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва стартує в Маріуполі. Що чекає на гостей цього року — говоримо з організаторами.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: