Авіакатастрофа біля Львова. П’ятеро людей загинуло. Куди летів, що і кого перевозив, і чому трапилася аварія, говоримо в «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Купувати? Продавати? Чи не чіпати? Що робити з гривнею, яка після рекордних для останніх років показників — стрімко здає. Чому почав зростати долар і коли це зупиниться? 
  • Повстання машин, або чому Києвом все складніше пересуватися. Як жити мирно і вкупі — пішоходам, велосипедистам, громадському транспорту та автомобілям.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: