Політичний вимір «Гладковськийґейт»: як на корупційний скандал реагуватиме парламент. Про в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також в ефірі:

  • Нелагідна українізація. Говоримо з автором закону про мову про те, чи варто переживати російськомовним.
  • Знову брати. Чому, попри війну, більш ніж половина українців приязно ставляться до Росії і її мешканців? Чи це нормально і що нам з цим робити?
  • Як не дати банкам себе надурити – лайфхак від команди Простономіки.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: