Нелегкий вибір. Підозрюваних в тероризмі та розстрілах на Майдані можуть відпустити, в обмін на українських бранців з «ЛНР» та «ДНР». Що ви думаєте про ціну обміну полоненими? Подискутуємо у програмі «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Вифлеємський вогонь миру. Щорічна різдвяна акція скаутів — дісталася України і hromadske. Зустрічаємо пластунів, які традиційно поділяться вогником і духом Різдва.
  • Нині Все. Ваша улюблена програма іде на свята, щоб повернутися у новому форматі. Покажемо вам, як ми готувались до ефірів, сміялись, сердились, та, найголовніше — розповідали вам, Що Насправді Відбувалося.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

оловне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile