На що ставить уряд? Кабмін планує легалізувати гральний бізнес. Скільки грошей це принесе державі та чи вирішить проблему «одноруких бандитів», дивіться у «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Цього разу без нас. Українська делегація не братиме участі в осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи через те, що туди повернули Росію. У що виллється такий бойкот?
  • Чужа своя дитина. Історія української родини, яка ламаючи стереотипи взяла двом своїм синам із сиротинця сестричку-ромку.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: