Популізм чи демократія? Партії завершують праймеріз — процедуру демократичного відбору кандидатів у депутати. Чи вийшло з того щось путнє? Про це говоримо о 19:00 в ефірі «Нині вже» на Громадському.

Також у програмі:

  • Сієм, сієм, посіваєм. Чи матимуть шанс на мажоритарних округах кандидати без мільйонів і зв'язків із олігархами?
  • Коломойські не віддають боргів. Мільярдера звинувачують у виведенні з ПриватБанку 13-тьох річних бюджетів України, не проти забрати в нас ще 50 мільярдів. Хто його зупинить?
  • Бебісітери! відтепер і повнометражний фільм. Розмова з творцями серіалу напередодні прем'єри на Громадському.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: