Життя

«Нині вже»: Квиткові проблеми Укрзалізниці та вибори у громадах під час воєнного стану

Життя/«Нині вже»: Квиткові проблеми Укрзалізниці та вибори у громадах під час воєнного стану
Зберегти
Вигляд
Тюремні будні українських моряків. Вже другий тиждень 24 українські полонені моряки перебувають у московських СІЗО. Росія ж вперше офіційно заявила про їхнє місцеперебування і дозволила українським консулам їх відвідати. Як себе почувають та чого чекають полонені моряки? Це — головна тема «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Також в ефірі:

  • В Укрзалізниці колапс із квитками. Сайт не працює, квитки не скануються, каси перевантажені. Потяги їдуть без пасажирів. Що сталось та коли це закінчиться?
  • Чи можливі вибори в об’єднаних територіальних громадах під час воєнного стану? Масштабні обрання голів ОТГ в Україні заплановане на 23 грудня. Бути чи не бути?
  • Міністеріал ОБСЄ. В Мілані відбувається зустріч міністрів закордонних справ країн, що входять в організацію безпеки та співробітництва. Які його результати для України?

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Хто очолить нову українську церкву та чого чекати ФОПам?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини