Новий навчальний рік — новий сезон Нині вже. У день, коли в школах пройшли лінійки — ми повертаємося у прямий етер. Говоримо з новими депутатами, заступником міністра та іншими освітянами, як покращити якість середньої освіти в Україні — в ефірі програми «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Перший раз — у перший клас. Новообраний Кабінет міністрів зібрався на дебютне засідання. Що до кінця року планує змінити Олексій Гончарук та його команда?
  • Президентська республіка. Перед першим засіданням уряду Зеленський зібрав на нараду усіх чиновників і роздавав накази. Які з його задач реальні, і чи має президент право вказувати, що робити парламенту і Кабміну?

Про все це — у програмі «Нині вже». Відсьогодні ми упродовж годину максимально стисло і корисно розповідаємо та аналізуємо все, що відбувається значущого в Україні та світі.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: