Шістнадцятеро загиблих. Рятувальники знайшли тіла усіх, хто вважався зниклим безвісти після пожежі в Одеському коледжі економіки. hromadske поговорило зі свідками та рідними загиблих, дивіться про це в ефірі «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Справа Павла Шеремета. Поліція оголосила підозру фігурантам. Один із них — музикант і боєць війни на Донбасі Riffmaster. 
  • З бійкою, кримінальним провадженням і тисячами поправок до закону. Поки депутати активно готуються до остаточного голосування за продаж землі. У нас в гостях — уповноважений президента з питань ринку землі Роман Лещенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile