Зрада Європи. 118 за, 62 проти, і Росія повертається в ПАРЄ. Європейські політики забули про європейські цінності? Чи — просто just business and nothing personal? Про це говоримо в ефірі «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Також у програмі:

  • Місія можлива? Сьогодні Росія має відповісти, чи поверне Україні 24 полонених моряків і захоплені в Керчі кораблі у відповідь на рішення трибуналу ООН. Чи рішення ООН ще чогось варте для Росії? І чи ще чогось варта сама організація? 
  • В останній вагон. Центрвиборчком завершує реєстрацію кандидатів на позачергові вибори-2019. На мажоритарних округах змагатимуться понад півтори тисячі кандидатів. Хто всі ці люди?
  • Філарет: «ПЦУ нам не указ». Владика заявив про від’єднання від Православної церкви України і продовження діяльності Київського патріархату. Ще один розкол і ще одна анафема?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: