Життя

«Нині вже»: Прощання із Гандзюк, нові санкції проти Росії та результати виборів у США

Життя/«Нині вже»: Прощання із Гандзюк, нові санкції проти Росії та результати виборів у США
Зберегти
Вигляд
Катерину Гандзюк поховали у Херсоні. Попрощатися із активісткою прийшло понад 200 людей. Про акції під поліцією, розслідування та як цей день пережив Херсон – розповідаємо в ефірі «Нині вже» о 20:00.

Також у програмі:

Державний департамент США прозвітував Конгресу про те, чи виконала Росія умови закону про хімічну та бактеріологічну зброю. Чи вдарить США черговою хвилею заборон по Росії?

Демократи повернули Конгрес. У США завершилися проміжні вибори. 6 листопада демократам удалося вперше за вісім років здобути більшість у Палаті представників, а республіканці зберегли контроль у Сенаті. Що ці результати означають для України?

Ведучий – Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Смерть Каті Гандзюк, томос та вибори у США

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. 

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини