Парламент перезавантажив ДБР. Разом з Трубою. Чи є шанс, що цей антикорупційний орган запрацює як слід? Говоримо про це в ефірі «Нині вже» на hromadske о 19:00.

Також у програмі:

  • «Газова голка»-2? В уряді суперечливо коментують відновлення прямого постачання російського газу і можливу відставку керівників НАК «Нафтогаз» на вимогу Кремля. Зрада?
  • В окупований Донецьк — і назад. На пунктах пропуску запрацювали нові правила перетину лінії розмежування. Що змінилося?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: