Світ

«Нині вже»: Реформа прокуратури і проблеми з Brexit

Світ/«Нині вже»: Реформа прокуратури і проблеми з Brexit
Зберегти
Вигляд

27 листопада запрацює Державне бюро розслідувань, яке перебере в прокуратури функції слідства. Це ще один крок до реформування прокуратури — утім, чи запрацюють ефективно усі зміни? Про це о 20:00 говоримо в програмі «Нині вже» з експертом реанімаційного пакету реформ і колишнім прокурором Володимиром Петраковським.

Також у програмі: проблемний Brexit. Після схвалення проекту угоди щодо виходу з ЄС британські міністри один за одним ідуть у відставку. Частина парламенту категорично не сприймає нових пропозицій, однак прем’єрка Мей категорична: або така угода, або Британія не виходить з Євросоюзу взагалі. Розбираємось, чим це може закінчитись.

Ведучий — Остап Яриш.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Антикорупційний суд, стаття про замовників Гандзюк і літня гума

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини