П`ята річниця трагедії ІЛ-76. Генерал Назаров отримав сім років тюрми, але до в’язниці так і не потрапив. Чим він займається зараз у Генштабі збройних сил?

Також в ефірі:

  • Російське громадянство. Кремль почав видавати паспорти жителям окупованого Донбасу. Наскільки це масово і якими будуть дії української влади?
  • Недоатестовані. Поліцейські, яких підозрюють у вбивстві 5-річного хлопчика, не пройшли в нову поліцію, але поновилися через суд. Чи багато таких у новій поліції?І як їх захищало МВС?
  • Місяць до закону про мову. 16 липня вступає в силу закон про українську мову як державну. Що зміниться для звичайних українців?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: