У Мінську відбувся Синод Російської православної церкви. Головна тема — як російська церква має реагувати на надання Константинополем автокефалії українському православ'ю. Усі деталі зустрічі, включення з місця подій та коментарі присутніх — в прямому ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

Окрім цього, з'ясовуємо, чи готова до об'єднання Українська православна церква Московського патріархату. Ексклюзивне інтерв’ю з митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинком).

Також у програмі обговорюємо та аналізуємо, як святкування Покрови та Дня українського війська 14 жовтня перетворилося у спільний молебень за томос для України. І чому Організація українських націоналістів саме у цей день вирішила зносити комуністичні пам’ятники?

Ведучий — Василь Пехньо.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: