Чи стане відкриття ринку землі довгоочікуваним «допінгом» для української економіки? Чи можливістю дешево скупити землю для українських олігархів? Говоримо в «Нині вже» із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, який має відповісти на запитання про ринок землі, які турбують глядачів.

Також в етері:

  • Україна проти Трампа. Сергій Лещенко — учасник скандалу про нібито втручання України в американські вибори — в студії Громадського. 
  • «Тюрма можливостей» — про резонансне розслідування «Слідство.Інфо» про корупцію за ґратами і про те, як держава створює ілюзію безпеки та правосуддя говоримо зі співавторкою розслідування Катериною Лихогляд.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: