Життя

«Нині вже»: Шоу Порошенка, передвиборча кампанія Зеленського і продаж наркотиків через соцмережі

Громадське
Життя/«Нині вже»: Шоу Порошенка, передвиборча кампанія Зеленського і продаж наркотиків через соцмережі
Зберегти
Вигляд

Президентське шоу: Петро Порошенко запускає власну програму на каналі Україна, який належить Рінату Ахметову. Випуски вже записані — про що і з ким говорив президент? Про це сьогодні у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Далі говоримо про іншого кандидата, в якого також є своє шоу. З коміка в політики — як веде свою передвиборчу кампанію Володимир Зеленський? Як влаштований його штаб та чи має шоумен взагалі уявлення про те, як вирішити ті проблеми, які він обіцяє подолати?

Крім того у програмі:

  • Продаж наркотиків через соцмережі. Які методи вигадують для продажу наркотиків через соціальні мережі та як з цим бореться поліція. Дивіться ексклюзивний репортаж наших журналістів.
  • Платіжки за газ. Якщо вам цього місяця прийшла втричі дорожча платіжка на газ — не панікуйте. Пояснюємо, в чому причина, та чи можна в разі переплати отримати свої гроші назад.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Бізнес Зеленського в РФ, доброчесність кандидатів до антикорупційного суду і толерантна реклама

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини