Сьогодні — місяць нових правил розмитнення євроблях. Що змінилось за цей час — скільки авітвок розмитнили, і яка сума надійшла в бюджет? Також ми поговорили із самими водіями, які пройшли процедуру — вони поділились своїми враженнями.

Також у ефірі — розслідування Громадського про «беруктівців» у новій поліції. А саме про Руслана Цикалюка, який брав участь у розгоні студентів 30 листопада 2013 року, а зараз є командиром київського полку поліції особливого призначення. Як це стало можливим — у нашому розслідуванні «Звичайний камуфляж».

І наостанок — ще одна історія, яка також тягне на справжній детектив. У Сагунівці Черкаської області вчителя географії звинувачують у педофілії, сам чоловік називає це наклепом. Все це відбувається навколо конфлікту з виборами до об’єднаних територіальних громад. Наші журналісти вирушили у село, щоб розібратись у ситуації.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Кінець воєнного стану, санкції Кремля та секс лише за згодою

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Поділитись: