Святковий спецефір програми «Нині вже». Діти пояснюють, як вони розуміють Конституцію України і навіщо вона потрібна державі. Ставлять запитання, що не зрозуміло в документі малим українцям. У гостях у Громадського Олексій Єрещенко, Вадим Загорний, Назар Самохвалов та Віра Самохвалова.

У другій частині програми говоримо з конституціоналістами Мариною Ставнійчук — юристкою-конституціоналісткою та екс-заступницею голови ЦВК та Сергієм Головатим — суддею Конституційного суду України, розробником Конституції і ексміністр юстиції України. І вони відмовляються проходити тест Громадського. Чому? Дивіться о 20:00 на Громадському. 

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: