Перші симптоми нової медреформи. Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька представила своїх радників. Громадськість каже — у новій команді багато людей часів Януковича. То чи буде збережено і продовжено реформи Уляни Супрун? Говоримо про це у програмі «Нині вже» о 19:00.

Також без спойлерів обговоримо нову стрічку від Держкіно про Василя Стуса «Заборонений». Спробуємо зрозуміти, чи навчилися в Україні знімати цікаве кіно.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile