Таємниця ситуативної кімнати. Петро Порошенко забрав із Адміністрації президента техніку. Чия вона була – його чи держави. І чи її можна було взагалі забирати? Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Прилетів. Екс-президент Грузії повернувся в Україну. Зеленський скасував указ Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства. Чим далі в Україні планує займатись екс-президент Грузії?
  • Таргани та черв'яки в їжі, ніякого лікування, жахливі умови утримання. В'язні колонії в Одесі пояснюють, чому влаштували бунт. 
  • Етер, проєкт, авдиторія і павза. Чому одні мовознавці бідкаються через новий правопис, а інші – разом з Міносвіти кажуть, що так і треба. 

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: