Вбивство 5-річної дитини поліцейськими. Підозрюваних патрульних взяли під варту, обвинувачення проситиме максимального покарання. Тим часом в містах України вимагають звільнення міністра Авакова. Чи винна в трагедії переатестація? Про це — в ефірі програми «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

Курс на ЄС та НАТО. Володимир Зеленський з першим офіційним візитом відвідує Брюссель. Як зустрінуть українського президента — пряме включення зі столиці Євросоюзу.

Депутати взялися за Виборчий кодекс. Розгляд майже 5 тисяч поправок може затягнутися на кілька тижнів. Головна мета — відкриті списки.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: