Чому через 4 роки після Майдану в Україну так і не прийшли великі інвестори? Про це о 20:00 у програмі «Нині вже» — в інтерв’ю з керуючим директором ЄБРР з фінансових інституцій Френсісом Маліжем.

Також у програмі:

Кінець епохи Меркель. Німецька канцлерка оголосила, що іде з посади голови своєї партії. Що це означає та хто буде її наступником?

Останній вибір народу. Хто стане президентом у Грузії, та чому ці вибори - останні, на яких голосуватимуть громадяни?

Чи цілі вівці? Овець, які два тижні стояли в одеському порту, взяли під свою опіку зоозахисники. Що буде із тваринами та чи безпечні вони зараз?

Ігри Нескорених. Українські спортсмени здобули у Сіднеї 7 золотих медалей. Чому ця перемога є важливою — і як українці до неї ішли?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Чи працюють нові правила паркування та продажу алкоголю — експеримент Громадського

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. 

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: