Вибух і стрілянина в Харкові. Стріляли в соратника колишнього керівника «Оплоту». Двоє загиблих, в тому числі сам стрілець. Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на hromadske.

Також в ефірі:

  • НЕвакциновані? дифтерія йде до вас. Найбільший за 10 років спалах небезпечної хвороби знову підняв питання — де є межі дозволеного обскурантизму? 
  • Кіна не буде. Половина переможців пітчингів, які проводив «Держкіно» за «старої влади», не отримають обіцяного фінансування на свої фільми. Чому так?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: