19 людей загинуло та 40 постраждалих – такі наслідки вибуху в політехнічному коледжі у Керчі. Підозрюваний — 18-річний студент коледжу. Він застрелився. Деталі та оновлення теракту в анексованому Криму – в ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

Також у програмі:

Авіакатастрофа винищувача Су-27 на навчаннях на Вінниччині. Чому загинули два досвідчені пілоти, один з яких американець?

Заступник глави зовнішньої розвідки Сергій Семочко дав перше інтерв'ю після розслідування «Наших грошей» Дениса Бігуса щодо наявності в розвідувальника російського громадянства та статків, що значно перевищують доходи. В ефірі телеканалу ZIK Семочко оголосив власне звернення та відповів на зручні запитання. «Громадське» з’ясовує – що це було?

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Рік без змін серед проєвропейських політиків України та чому вбивають журналістів

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: