«Нині вже»: відставка Луценка та Білоруський театр у Києві

default/«Нині вже»: відставка Луценка та Білоруський театр у Києві
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подає у відставку. Про це він заявив, звітуючи про розслідування в справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк. Чи справді Луценко піде у відставку, чи це просто слова? Розбираємо із депутатами та експертами.

Також у програмі: Білоруський вільний театр показує в Києві виставу Burning Doors про українського політв'язня Олега Сенцова та ув'язнених митців. У виставі звучить музика гурту «Бумбокс». Саме вони і привезли трупу до України.

Окрім цього, у США відбуваються вибори до двох палат Конгресу — американці вибирають третину сенаторів та повністю оновлюють склад Палати представників. Із деталями перебігу американького волевиявлення — пряме включення журналіста Громадського Остапа Яриша.

Ведучий програми — Василь Пехньо. Початок — о 20:00.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Смерть Каті Гандзюк, томос та вибори у США

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. 

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини