Аванси і реверанси. Вашингтон обдаровує українського президента-електа знаками уваги. Чого конкретно чекають від Зеленського в США?

Також у програмі:

  • Яким буде військо Зе-командувача? Радник Зеленського з питань безпеки і оборони в прямому ефірі Громадського. 
  • Міжнародний трибунал в Гамбурзі розглядає справу захоплення українських моряків в Азовському морі. Чи посприяє це звільненню військовополонених?
  • П’ята річниця справи Сенцова-Кольченка. Чим живуть матері українських політв'язнів путінського режиму — Лариса Кольченко і Людмила Сенцова?
  • Чи безпечно літати українськими авіакомпаніями? Розбираємо з експертами, в якому стані повітряний флот цивільної авіації України.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: