Володимир Зеленський пішов у відрив — за тиждень до голосування рейтинг кандидата-коміка вже більше 30%. Про нові рейтинги говоримо в ефірі «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Також у програмі:

  • Перед смертю Катерина Гандзюк назвала імена тих, кого вважала вбивцями. Журналісти «Слідстфо.Інфо» провели власне розслідування. Сьогодні — прем'єра фільму «Катерина Гандзюк. Системне вбивство».
  • Імпічменту не буде. Американський спецпрокурор Мюллер не знайшов доказів змови Трампа і Путіна.
  • Кохання в інтернеті. Як соцмережі впливають на стосунки між людьми — польові дослідження Громадського.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: