Це нокдаун. Новий Кабмін дав добро на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Розбираємося, як тепер житиме столиця, у програмі «Нині вже» о 19:00.

Також в ефірі:

  • Одне замість двох. Чому в новому уряді Міністерство окупованих територій об’єднали з Мінветеранів. Яким бачить шлях реінтеграції Донбасу нова міністерка? Оксана Коляда — гостя студії hromadske.
  • На сторожі ком і тире. В Україні з’явився мовний омбудсмен. Хто ця людина, посада якої передбачена законом про державну мову? І як сприймають виконання закону в регіоні, де мовне питання — чи не найгостріше в Україні?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: