Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже в два рази з 1 липня 2016 року.

«Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 грн за 1 Гкал», — зазначив керівник профільного управління НКРЕКУ в ході обговорення питання, повідомляє «Інетрфакс-Україна»

Він додав, що збільшення відбувається за рахунок зростання паливної складової, тарифу на електроенергію і заробітних плат.

За його словами, коригування паливної складової пов'язано з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення.

Якщо раніше на паливо доводилося 400 грн в вартості 1 Гкал тепла (75% вартості), то з 1 липня ця цифра становить 874 грн (84% вартості).

У НКРЕКУ висловили впевненість, що затверджена урядом ціна газу для теплокомуненерго на рівні 4942 грн за 1 тис куб м є найнижчою на ринку.

Як повідомлялося, НКРЕКУ схвалив постанову про збільшення тарифу на тепло для населення 5 травня, з того часу документ проходив громадське обговорення.

Поділитись: