УКРАЇНА

«Нормандська четвірка» на рівні міністрів збереться, якщо буде шанс на успіх — Клімкін

10 квітня, 2018 15:00
УКРАЇНА/«Нормандська четвірка» на рівні міністрів збереться, якщо буде шанс на успіх — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Голови Міністерств закордонних справ країн «нормандської четвірки» зустрінуться, коли ці переговори матимуть шанс на позитивні зрушення.

Голови Міністерств закордонних справ країн «нормандської четвірки» зустрінуться, коли ці переговори матимуть шанс на позитивні зрушення.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Чудова розмова з німецьким колегою Маасом. Працюватимемо з питань безпеки, звільнення ув’язнених в РФ українців, формату миротворчої місії на Донбасі. Зберемося в Нормандському форматі на рівні міністрів часом, якщо буде хоча б невеликий шанс на успіх», — написав він у Twitter.

Раніше Клімкін заявив, що зустріч міністрів закордонних справ України, Франції, Німеччини та Росії залежить від включення в порядок денний трьох питань — встановлення безпеки на Донбасі, звільнення заручників та розгортання миротворчої місії ООН.

Зауважимо, зустрічі в нормандському форматі мали відбутися ще під час Мюнхенської безпекової конференції у лютому. Однак 16 лютого переговори не відбулися через запізнення німецької делегації, а 17 лютого причиною стала відсутність вільного часу у російської сторони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якою побачили безпекову панораму у світі на Мюнхенській конференції

Нагадаємо, що лідери України, Німеччини та Франції проведуть переговори у німецькому Аахені у травні цього року.

У складі «нормандської четвірки» чотири країни: Україна, Німеччина, Франція та Росія. Зустрічі покликані вирішити збройний конфлікт на Донбасі.

Пов`язані новини