Технології

Норвезький пасажирський літак прилетів з Нью-Йорка до Лондона за рекордний час

21 січня, 2018 15:05
Технології/Норвезький пасажирський літак прилетів з Нью-Йорка до Лондона за рекордний час
Зберегти
Вигляд
Пасажирський дозвуковий літак норвезької лоукост-авіакомпанії Norwegian встановив новий світовий рекорд. Боїнг здійснив трансатлантичний переліт з Нью-Йорку до Лондона за рекордно короткий час — 5 годин і 13 хвилин.

Пасажирський дозвуковий літак норвезької лоукост-авіакомпанії Norwegian встановив новий світовий рекорд. Боїнг здійснив трансатлантичний переліт з Нью-Йорка до Лондона за рекордно короткий час — 5 годин і 13 хвилин.

Про це повідомляє Daily Mail.

На борту літака під час польоту перебувало 284 пасажири. Літак прибув до лондонського аеропорту Гатвік на 53 хвилини раніше, ніж було заплановано.

Зазначається, що сильні вітри над Атлантикою підштовхнули літак до максимальної швидкості 776 миль на годину (1248.8 км/год) протягом 3500-мильного польоту (5632.7 км).

«Велике задоволення літати Боїнгом 787 Dreamliner, і це чудове відчуття, що ми встановили новий рекорд на цьому літаку. Ми були насправді в повітрі трохи більше 5 годин, і якщо б не було турбулентності на низькій висоті, ми могли б пролетіти ще швидше», — сказав капітан літака Гарольд ван Дам.

Наголошується, що раніше найшвидший переліт взагалі здійснив надзвуковий лайнер Concord у 1996 році. Тоді літак долетів з Нью-Йорка до Лондона за 2 години 53 хвилини.

Дозвуковій літак — це такий літак, швидкість польоту якого не перевищує швидкості звуку.

Надзвукові літаки можуть літати швидше за звук. Їхня швидкість на рівні моря становить близько 1200 км/год.

Раніше німецький авіаперевізник Lufthansa став найбільшим у Європі за кількістю пасажирів.

Пов`язані новини