ENRU

Нове керівництво Держгеонадр: Ми не маємо стосунку до захоплення кабінету голови

Ca0bb8fea28af1a39
Вхід до будівлі Держгеонадр, 25.05.2017 Фото: Hromadske.ua

Нове керівництво Державної служби геології та надр України заявило, що не має стосунку до захоплення кабінету голови.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Прес-секретарка Миколи Бояркіна, колишнього виконуючого обов’язків Держгеонадр повідомила, що на відео з камери спостережень видно, як близько 06.45 ранку через чорний вхід увійшли люди, у тому числі працівники Держгеонадр, разом із Олегом Кирилюком, новим виконуючим обов’язків голови.

«Люди, які зайшли до 9 ранку мали би бути працівниками структури і мали би мати відповідне розпорядження, або прийти із розпорядженням на 9 годину до відділу кадрів з відповідним розпорядженням Кабміну про призначення. У зв’язку з тим, що дані особи не є держслужбовцями, допуск до приміщення в них не було і дозволу на вхід теж», — розповіла Громадському Наталія Мелень, прес-секретарка колишнього тимчасового голови Держгеонадр.

Також вона заначила, що впродовж дня працівники не могли отримати доказ того, що Кабінет міністрів призначив цих людей – першого заступника Миколу Фощія та тимчасового голову Олега Кирилюка на нові посади, бо не було відповідного документу на сайті Урядового кварталу.

Згодом до поліції Києва надійшло повідомлення про замінування будівлі. Близько години на місці працювала вибухо-технічна служба, працівників структури було евакуйовано. Увесь цей час Микола Фощій та Олег Кирилюк перебували у приміщенні.

Нове керівництво Держгеонадр Микола Фощій та Олег Кирилюк повідомили, що ніякого стосунку до ранкових подій не мали.


Олег Кирилюк (зліва) та Микола Фощій (правий)

«Я зайшов через офіційний головний вхід о-пів на дев’яту чи о восьмій», — зазначив Олег Кирилюк. Також він додав: «Поліція показала мені заяву якогось громадського діяча про виламані двері. Трохи пізніше я побачив, що лежать лиштви від дверей на підлозі, але в кабінеті нічого не порушено. Тому не було сенсу писати якоїсь заяви».

Під дверима Держгеонадр протягом тижня стоять намети, у яких перебувають люди, які називаються представниками ГО «Геологія України». Вони виступають проти нового тимчасового керівництва Держгеонадр, звинувачуючи Олега Кирилюка у стосунку до «Партії регіонів».  Олег Кирилюк , зі свого боку, зазначив, що ніколи не був у виборчих списках «Партії регіонів».

Раніше повідомлялося, що невідомі особи захопили кабінет голови Державної служби геології та надр України. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram