УКРАЇНА

Нове керівництво НАЗК можуть призначити до середини літа – Мін’юст

31 березня, 2017 16:37
УКРАЇНА/Нове керівництво НАЗК можуть призначити до середини літа – Мін’юст
Зберегти
Вигляд
Нове керівництво Національного агентства з запобігання корупції може приступити до обов'язків вже в середині літа 2017 року.

Нове керівництво Національного агентства з запобігання корупції може приступити до обов'язків вже в середині літа 2017 року.

Про це виданню «РБК-Україна» повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, попередньо планується, що законопроект з відповідними змінами буде розглянуто на засіданні Кабінету міністрів вже на наступному тижні, а в парламенті він буде схвалений в першому читанні до початку «місячних весняних канікул» – 14 квітня.

«Я думаю за кілька місяців (буде обраний новий керівник НАЗК – ред.) ми будемо ставити досить короткі терміни проведення конкурсів. В принципі, нове керівництво зможе усунути ці проблеми до кінця року. Щоб уже до нової хвилі декларування, яка буде 1 квітня 2018 року, ми забули про нинішні проблеми, як про поганий сон. Якщо ми в квітні матимемо фіналізований закон, оголошення конкурсу, десь з середини літа може бути нове керівництво», – заявив Петренко.

Нагадаємо, раніше на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу глави НАЗК Наталії Корчак і порадив усім членам агентства написати заяви про відставку через проблеми в роботі реєстру електронних декларацій. В свою чергу, Корчак заявила, що не має наміру подавати у відставку.

30 березня Мінюст за дорученням прем’єр-міністра почав розробку законопроекту про конкурс щодо обрання нового керівництва НАЗК.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини