Представник України на переговорах у Мінську Олексій Резніков у студії hromadske, Київ, 11 грудня 2019 року
Фото:

hromadske

В Україні знову з’явиться окреме Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, очолити його запропонували юристу Олексію Резнікову, який представляє Україну на переговорах у Мінську щодо Донбасу.

Про це в ефірі «ICTV» заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, в уряді вирішили розділити Міністерство ветеранів з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій.

«Буде окреме міністерство. Ми запропонували цю позицію відомому юристу Олексію Резнікову, і я не виключаю, що вже найближчим часом я внесу, а парламент підтримає це кадрове призначення», — сказав Гончарук.

Він зазначив, що в уряді радяться щодо нових призначень до Кабміну, а також заперечив, що співбесіди кандидатів проходять в Офісі президента.

«Вони проходять в уряді. А лише коли мені потрібна порада президента і коли я вже хочу представити кандидатів, яких я б пропонував підтримати парламенту, я йду і раджусь з президентом, як з лідером нашої політичної команди», — пояснив прем’єр.

Раніше в інтерв'ю hromadske міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що призначення Резнікова на цю посаду є «ймовірним сценарієм».

Ще у грудні сам Резніков казав в інтерв'ю hromadske, що Україна підготує план змін до Мінських домовленостей перед наступною зустріччю лідерів «нормандської четвірки».

Олексій Резніков — адвокат із багаторічним досвідом. Був секретарем Київради, а також заступником голови Київської держадміністрації Віталія Кличка. З 2019 року представляє Україну в Тристоронній контактній групі в Мінську з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Поділитись: