Президент України Володимир Зеленський під час виступу на 16-ому щорічному форумі YES у Києві
Президент України Володимир Зеленський презентував міжнародним інвесторам та представникам міжнародної спільноти низку великих інвестиційних проєктів, у розвиток яких країна намагатиметься залучити кошти протягом найближчих декількох років.

Відповідні проєкти президент презентував під час виступу на форумі YES у Києві.

Зокрема, президент оголосив про плани запровадження проєкту з іригації земель на Півдні країни та перетворення пустельних земель на плодючі.

Також Зеленський презентував проєкт створення ІТ-кластеру у Харкові.

«Міжуніверситетський ІТ-кластер у Харкові — місті з найбільшою кількістю студентів. Україна — країна, що багата нашими справжніми «діамантами» ІТ-галузі», — зазначив Зеленський.

Також президент презентував проєкт створення центру кіновиробництва у Києві. Президент запросив іноземних кіновиробників створювати свій продукт в Україні.

«І запрошуємо всіх переконатись, що у нас не гірше знімати, ніж у Будапешті та Польщі. У нас дуже красива країна», — зазначив Зеленський.

Зеленський пропонує збудувати на березі Чорного моря нове місто-курорт.

«Потрібно уточнити, що це абсолютно нове українське місто, збудоване з «нуля», — зазначив Зеленський.

Крім морського туризму, президент пропонує інвесторам вкладати кошти у гірськолижні курорти.

«Карпати великі. У нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проєкти у Славському (Львівська область — ред.) та Боржаві (гірський масив у Закарпатській області — ред.)», — заявив президент.

Зеленський також презентував запровадження прототипу перезавантаження економіки у всіх регіонах України, розвитку туристичної інфраструктури на острові Хортиця та будівництво одного з найбільших парків розваг у Східній Європі.

Поділитись: