Акторка Джесіка Дрейк стала дванадцятою жінкою, що звинувачує кандидата в президенти США у статевих домаганнях. Про це повідомляє The Huffington Post.

Згідно з заявою Дрейк, яка знімається в порно-фільмах, вони зустрілися із Трампом під час турніру з гольфу у 2006 році в Каліфорнії. Там він запросив її ввечері зайти разом до готелю. Дрейк заради безпеки запросила з собою двох подруг.

«Коли він зайшов у кімнату, то почав без дозволу хапати і цілувати кожну з нас», — розповіла Дрейк на прес-конференції в Лос-Анджелесі.

«Він був у піжамі. Запитав мене стосовно того, як це бути — зіркою «фільмів для дорослих», також запитав про деталі зйомок порно і чи перебуваю я у стосунках, чи я заміжня», — сказала вона.

За словами Дрейк, після того як вона пішла до свого номеру, Трамп телефонував їй та запрошував повернутись. Після того як Дрейк відмовила, він запитав, скільки грошей вона хоче за зустріч.

«Я сказала, що не можу, по маю повернутися до Лос-Анджелеса з робочих справ. Після цього мені зателефонував Дональд або хтось інший, хто говорив від його імені, і запропонував 10 тисяч доларів. Я знову відмовилась, і ще раз вибачилася, що маю повертатися до роботи у Лос-Анджелес. Мені сказали, що я зможу скористатися приватним літаком містера Трампа, якщо я погоджусь на його запрошення», — розповіла Дрейк.

Повідомляється, що Дрейк стала вже дванадцятою жінкою, яка звинуватила у статевих домаганнях Трампа, і третьою, яка шукає допомоги в захисниці прав жінок Глорії Аллерд, аби розповісти свою історію публічно.

«Його слова та дії красномовно розповідають про його характер. Це нестримана мізогінія та відстоювання права на статеві домагання. Це неприйнятна поведінка для будь-кого, тим більше для кандидата в президенти», — зазначила Дрейк.

Раніше повідомлялося, що дві жінки з США —Джессіка Лідс та Рейчел Крукс звинуватили Трампа в сексуальних домаганнях. Він відкинув ці звинувачення.

Після цього до звинувачень приєдналися ще дві жінки — Крістін Андерсон та Саммер Зервос.

Трамп пообіцяв засудити жінок за звинувачення в домаганнях.

Поділитись: