Уряд призначив новим головою Національної поліції України Ігоря Клименка
Фото:

Пресслужба Кабінету міністрів України

Уряд призначив новим головою Національної поліції Ігоря Клименка, який досі обіймав посаду заступника голови Нацполіції.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ

«Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган держави — Національну поліцію України. Водночас, розумію надвідповідальність та важливість цієї посади», — сказав він після призначення.

Він зазначив, що продовжуватиме реформи, які реалізують з моменту створення Нацполіції. Водночас обіцяв звернути увагу на вирішення проблем, які найбільше турбують громадян України.

«Завдання номер один – покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи – профілактика злочинності, у першу чергу її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху», ‑ сказав новопризначений голова Нацполіції.

Він додав, що активно продовжуватиме роботу у напрямку протидії насильству у сім’ї, протидії незаконному обігу наркотичних речовин. Також зосередить увагу на налагодженні співпраці поліції з територіальними громадами, розвитку та використанні IT-компонентів у побудові відомства.

Хто такий Ігор Клименко?

47-річний Ігор Клименко уродженець Києва. Закінчив Харківський військовий університет, факультет психології Одеського державного університету, магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

До 1997 проходив військову службу у ракетній військовій частині. За рік розпочав службу в органах внутрішніх справ, де працює більше 20 років. Працював психологом Центру практичної психології Управління МВС у Харківській області, згодом начальником Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України та заступником голови Національної поліції. 

Брав участь в миротворчій операції на території колишньої Союзної республіки Югославія у Косово та був учасником бойових дій на Донбасі. Залучався до процесу реформування правоохоронної діяльності України в співпраці з іноземними партнерами. Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Згідно з його декларацією за 2018 рік, за минулий рік Клименко заробив на посаді заступника голови Нацполіції понад 1,2 млн грн

у власності родини Клименка перебувають 4 квартири, одна з них у Києві. Також родина Клименка володіє житловим будинком на 118 кв. м у Бориспільському районі Київської області.

Нагадаємо, 24 вересня Сергій Князєв, який очолював поліцію України з 2017 року, оголосив про свою відставку.

Поділитись: