ENRU

Нового підозрюваного у викраденні активістів Майдану просять арештувати на 2 місяці

Data?1501344412
Фото: Богдан Хворостяний

Печерський суд Києва у суботу 29 липня розпочав розгляд клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу підозрюваному у викрадені і вбивстві активістів Майдану у 2014 році Олександру Волкову.

Про це із залу суду передає кореспондент Громадського.

Прокурор клопоче про запобіжний захід у вигляді стримання під вартою строком на 60 діб.

Прокуратура звинувачує Волкова в тому, що він був одном з організаторів групи, яка викрадала на той час активісті Ігоря Луценка і Юрія Вербицького.

Фото: Богдан Хворостяний

У обвинувачення є дані про те, що він був у лікарні з якої викрадали активістів саме в той день, коли сталося викрадення.

Фото: Богдан Хворостяний

Крім того, в прокуратури є дані щодото фіксації телефонних розмов підозрюваного. За свідченнями прокуратури, Волков в день викрадення спілкувався з Чоботарем і був у його офісі.

За словами Волкова, він був однокласником Олексія Чеботарьова (український бізнесмен, якого пов'язують з найближчим оточенням екс-президента Віктора Янукович).

Свою причетність до викрадення активістів Волкова заперечує.

Нагадаємо, у січні 2014 року на той час учасники Майдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні у Києві та вивезені за місто.

Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

У минулому році Луценко заявляв, що обвинувачені Генпрокуратурою двоє чоловіків Костянтин Пащенко і Дмитро Хізанов не причетні до викраденняактивістів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram