З 4 серпня Сергія Симонова призначено директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.

Фото: КМДА

Підписано відповідне розпорядження Київського міського голови.

Сергій Симонов був головним помічником Віктора Сивця, який очолював Державне агентство лісових ресурсів за часів екс-президента Віктора Януковича.

Як зазначає журналіст Громадського Дмитро Гнап в матеріалі для «Економічної правди», Симонов очолював держпідприємство «Укрлісконсалтинг», через яке привласнювалися кошти з державних лісництв.  

Після Революції Гідності Генпрокуратура порушила ряд кримінальних проваджень щодо оборудок «Укрлісконсалтингу». Тоді Сівець втік до Росії. Симонов же згодом почав керувати «Київзеленбудом» і тепер Департаментом транспорту КМДА. 

Нагадаємо, 25 квітня 2017 року міський голова Києва Віталій Кличко звільнив Сергія Майзеля з посади директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Тим же розпорядженням виконувати обов'язки директора даного департаменту був призначений Іван Шпильовий.

У грудні 2016 року Кличко зробив догани своєму заступнику по КМДА Іллі Сагайдаку та директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергію Майзелю за погане реформування паркувальної галузі і недоліки в боротьбі з корупцією у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс».

20 липня Кличко звільнив і Сагайдака. Заяву про відставку Ілля Сагайдак написав ще на початку березня після обвалу Шулявського моста.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: