Новорічні привітання прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та спікера Верховної Ради Андрія Парубія комерційні канали показували безкоштовно. Про це йдеться у відповідях телеканалів Громадському руху «Чесно».

Володимир Гройсман вітав громадян в ефірі «Еспресо», «Нового каналу», «України» та «СТБ». У секретаріаті Кабміну руху «Чесно» повідомили, що бюджетними коштами за нього не платили. А прес-секретар прем'єра Василь Рябчук зазначив, що телеканали надали хвилину ефіру часу безкоштовно.

Раніше рух «Чесно» зазначав, що 30-секундний ролик на телеканалі «Україна» у прайм-тайм коштуватиме майже 170 тисяч, а хвилинний — понад 300 тисяч.

Андрій Парубій вітав громадян з прийдешніми святами з телеканалів «1+1», «Еспресо» та «Прямий». У Верховній Раді зазначили, що за бюджетні кошти вітання Парубія не показували. У прес-службі телеканалу «1+1» додали, що погодилися показати привітання спікера Ради безкоштовно.

«До нас надійшов відповідний лист із проханням. Ми часто отримуємо подібні звернення й розміщуємо їх, якщо маємо відповідний ресурс ефіру та якщо це не суперечить чинному законодавству», — зазначили на телеканалі.

Секунда ефіру на «1+1» з 17:00 до 20:00 на каналі коштувала б 800 грн.

Раніше Громадський рух «Чесно» оприлюднив ціни на рекламу на деяких комерційних українських телеканалах напереродні виборів. Найдорожчою виявилася політична реклами на телеканалі «Україна» — 5 658 гривень за секунду в період з 18 до 19 години.

Поділитись: