Життя

Новий дім для переселенців

Життя/Новий дім для переселенців
Зберегти
Вигляд

У Дніпрі підготували до експлуатації нове помешкання для переселенців. Будівля належить департаменту охорони здоров’я, однак уже кілька років стояла порожня. Проект соціального житла для переселенців фінансується Європейською комісією. Всього в Дніпропетровській області буде запущено 15 об’єктів.

«Фактично будівля всередині зроблена по-новому. Тут є 12 кімнат, вони розраховані на 54 особи, - розповідає голова благодійного фонду «Допомога Дніпра» Владислав Макаров. - У першу чершу будемо селити соціально незахищених осіб - інваліди, пенсіонери, жінки з дітьми».

Згідно з вимогою Євросоюзу, мешканці не вноситимуть жодної орендної плати за проживання, проте будуть оплачувати комунальні послуги. У цій будівлі окреме опалення, стоятимуть лічильники на воду та електроенергію, і відповідно до витрат буде розрахована вартість компослуг.

«Тут справді є де розвернутися, можна зробити якісь палісаднички, посадити квіти. Хотілося б, щоб ті люди, які тут житимуть, активно включилися в процес»,  - говорить Владислав Макаров.

/ Громадське ТБ Дніпро

Пов`язані новини