УКРАЇНА

Новий голова Миколаївщини зробив десятки помилок у конкурсному завданні – «Схеми»

УКРАЇНА/Новий голова Миколаївщини зробив десятки помилок у конкурсному завданні – «Схеми»
Зберегти
Вигляд
lead

Переможець конкурсу на посаду голови Миколаївської обладміністрації, народний депутат від БПП Олексій Савченко у своїй письмовій презентації на конкурсі припустився численних помилок.

Водночас він склав тест із 40 запитань за дуже короткий час — шість хвилин. Це щонайменше у п'ять разів швидше від найближчого конкурента, дізналися журналісти програми «Схеми».

Отримавши доступ до документів презентації і результатів тестової роботи Савченка, журналісти виявили, що на кожній сторінці його презентації, підготованій під час роботи над ситуативним завданням, можна помітити десятки помилок у словах. Зокрема, у роботі Савченка численні одруківки, невідповідність у відмінках, а інколи і незрозумілі мовні звороти.

Є навіть вислови кандидата, який переміг у конкурсі на посаду голови ОДА, зрозуміти взагалі складно. Наприклад, «підрамка селу», «пітоні води», «дующего институту праці».

За словами експерта платформи Реанімаційний пакет реформ Миколи Виговського, вільне володіння українською мовою – це необхідна вимога для очільника обласної державної адміністрації, посада якого належить до державної служби категорії А.

Хоча цю презентацію демонстрували на екрані перед Комісією з питань вищого корпусу державної служби, яка мала оцінювати роботу, жоден із членів комісії не звернув уваги на численні граматичні помилки у презентації кандидата і не поставив жодного запитання щодо якості написання роботи.

З відповідним запитанням журналісти звернулися до самого Савченка.

«Спочатку я почав писати ручкою, так. А потім мені сказали, що ручкою не приймуть. І мені треба було швидко це надрукувати. І я вже не, ну розуміючи, те, що треба щось здавати, да, а те, що я написав не приймуть, то я вже, як воно там було, не дивився», — пояснив він якість своєї презентації на конкурсі на посаду голови ОДА.

Водночас під час письмового тестування на 34 із 40 питань Савченко дав правильну відповідь лише за 6 хвилин і 4 секунди, у середньому прочитуючи тестове завдання, чотири варіанти відповідей на нього та обираючи вірний варіант за 9 секунд.

Його найближчому конкуренту Артему Ващиленку для виконання цього завдання знадобилося 32 хвилини, зазначають журналісти.

Пов`язані новини