УКРАЇНА

Новий керівник «Укрзалізниці» Бальчун розпочав роботу

УКРАЇНА/Новий керівник «Укрзалізниці» Бальчун розпочав роботу
Зберегти
Вигляд
lead

Новий керівник «Укрзалізниця» Войцех Бальчун офіційно приступив до виконання своїх службових обов'язків. Про це йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

В понеділок, 16 травня, голова Мінінфраструктури Володимир Омелян представив Балчуна колективу.

 

Цей день ми пришвидшували з усіх сил. Щиро радий був представити сьогодні п. Бальчуна керівному складу Укрзалізниці! Пол...

Posted by Volodymyr Omelyan on Monday, May 16, 2016

Балчун зазначив, що пишається цим найбільшим професійним викликом. За його словами,  спільно з колективом необхідно зробити все, щоб використати унікальний потенціал України.

«Я прийняв цей виклик, бо маю досвід, який буде корисний для України і дозволить уникнути багатьох помилок. PKP Cargo S.A за кілька років перетворилася в одне з успішних підприємств. Тоді, коли ніхто не вірив у реструктуризацію польських залізниць, це був єдиний дебют на біржі залізниці в Європі. Реструктуризація була успішною, тому що робилася у середині компанії. Сподіваюся, що нам в Укрзалізниці вдасться налагодити такий діалог, щоб зробити її успішною», – розповів Войцех Балчун.

Кабінет міністрів України 20 квітня призначив екс-керівника Польських залізниць Бальчуна, який переміг у конкурсі на посаду.

Войцех Бальчун – громадянин Польщі, успішний менеджер, відомий також як лідер рок-гурту Chemia.

Пов`язані новини