Світ

Новий прем’єр Вірменії, «Джавеліни» для України та чому не вручатимуть «Нобеля» з літератури

9 травня, 2018 12:33
Світ/Новий прем’єр Вірменії, «Джавеліни» для України та чому не вручатимуть «Нобеля» з літератури
Зберегти
Вигляд
Парламент Вірменії з другої спроби таки затвердив Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра. Чого чекати від лідера вірменської «оксамитової революції» при владі? Про це — сьогодні у програмі «Громадське.Світ», яка вийде в ефір о 21:00.

Парламент Вірменії з другої спроби таки затвердив Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра. Чого чекати від лідера вірменської «оксамитової революції» при владі? Про це — сьогодні у програмі «Громадське.Світ», яка вийде в ефір о 21:00.

Серед інших тем:

  • «Джавеліни» та розслідування Мюллера: всі крапки над «і» у взаєминах України та США розставить гість програми, політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

  • 7 євро за в’їзд до Шенгену — зрада безвізу чи необхідність задля безпеки?

  • Нобелівський секс-скандал: чому цього року не вручатимуть найпрестижнішу премію з літератури. 

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти