УКРАЇНА

Новим главою поліціїї Донеччини став Віталій Невгад

20 липня, 2017 16:55
УКРАЇНА/Новим главою поліціїї Донеччини став Віталій Невгад
Зберегти
Вигляд
Колишній глава головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін представив нового начальника поліції області, яким став полковник Віталій Невгад

Колишній глава головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін представив нового начальника поліції області, яким став полковний Віталій Невгад.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Передача повноважень відбулася в Маріуполі.

 «Віталій Невгад відновив роботу слідчих підрозділів, пройшов серйозний шлях від простого міліціонера, усі посади від слідчого до керівника слідчого апарата главку. Це грамотний, професійно підготовлений офіцер. Упевнений, він гідно виконуватиме обов’язки, підхопить та розвиватиме далі всі наші проекти, і поліція Донеччини піде ще далі», — сказав Аброськін.

Віталій Невгад службу в правоохоронних органах розпочав у 1994 році в Білоцерковському міськуправлінні міліції. З 2010 року працював заступником начальника слідчого управління ГУМВС у Київській області.

Також обіймав посаду заступника начальника Головного управління Нацполіції у Донецькій області-начальника слідчого відділу.

Як повідомлялося, В'ячеслава Аброськіна призначено першим заступником глави Нацполіції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Нацполіція
Пов`язані новини