Життя

Нуланд: Настав час посадити за ґрати корупціонерів, які крали у народу України

Життя/Нуланд: Настав час посадити за ґрати корупціонерів, які крали у народу України
Зберегти
Вигляд

Україні необхідно активізувати антикорупційну діяльність і реформування судової системи України, вважає помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

«Україні потрібен новий генеральний прокурор, країна повинна продовжити реформу судоустрою. Корупція все ще залишається серйозною проблемою. Напевно, настав час посадити за ґрати деяких корупціонерів, які довгий час крали у народу України, і корупцію викорінити», — сказала Нуланд на прес-конференції в Києві.

Разом з тим Нуланд відзначила прогрес у проведенні реформ в Україні.

«У вас стабілізувалася валюта, за довгий час вперше досягли енергетичної незалежності, ви стабілізували бюджетний процес, сформувалася нова поліція», — сказала заступник держсекретаря США.

При цьому вона підкреслила, що Україні слід ще виконати багато роботи на шляху реформ, а 2016-повинен стати роком, коли українські реформи стануть невідворотними.

«Я ще раз підтвердила рішучість США підтримувати Україну в міру того, як вона буде йти по шляху до чистого європейського демократичного майбутнього», — сказала Нуланд.

Рануше Нуланд сказала, що фінансова допомога Україні від МВФ не залежить від виконання Мінських домовленостей. Крім того, Нуланд сказала, що в ході зустрічей з народними депутатами України ніяких конкретних дат проведення виборів на окупованих територіях Донбасу не обговорювалося.

/фото Твітрет/@ARAMAC_DC

Пов`язані новини