«Нині вже»: Антикорупційний суд, заборона російських пісень на Львівщині та порушення прав людини

Watch on YouTube

Відбір кандидатів до Антикорупційногосуду, заборона російських пісень на Львівщині та порушення прав людини в Україні та на окупованих територіях. Про це говоримо в ефірі програми «Нині вже» на Громадському о21:10.

Відбір кандидатів до Антикорупційного суду, заборона російських пісень на Львівщині та порушення прав людини в Україні, зокрема на окупованих територіях. Про це говоримо в ефірі програми «Нині вже» на Громадському о 21:10.

В Україні розпочинається відбір кандидатів, які хочуть стати антикорупційними суддями. Хто ці люди, скільки триватиме конкурс і коли очікувати запуск нового суду? Про це поговоримо із заступником голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів Станіславом Щоткою.

Також у програмі обговоримо опублікований Управлінням верховного комісара ООН з прав людини новий звіт про порушення прав людини в Україні, зокрема тимчасово окупованих територіях. Які були порушення і хто має за них відповідати? Про це поговоримо з головою моніторингової місії ООН в Україні Фіоною Фрейзер.

У третій частині програми спробуємо розібратися у рішенні Львівської обласної ради, яка начебто заборонила використовувати російський культурний продукт. Що це означає і навіщо це зробили — дізнаємося у депутата Львівської облради від партії «Свобода» Руслана Кошулинського.

Насамкінець включимося з відкриття 25-го Форуму видавців у Львові. Поспілкуємося з організаторами форуму про те, що там буде цікавого і які літературні новинки можна буде там побачити.

Ведучий — Дмитро Реплянчук

 ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Угода Манафорта зі слідством — чи повернеться чорний «кеш» до України

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.