УКРАЇНА

«Нині вже»: Чим запам'ятався сенатор Маккейн і що значать нові санкції США проти Росії

27 серпня, 2018 21:07
УКРАЇНА/«Нині вже»: Чим запам'ятався сенатор Маккейн і що значать нові санкції США проти Росії
Зберегти
Вигляд
Нові санкції, які Сполучені Штати Америки запровадили проти Росії. Як це вплине на російську економіку та чи буде це реальним впливом на російську владу? Про це у програмі Нині вже о 20:00 на Громадському. Говоримо з експертами з економічних та зовнішньополітичних питань.

Нові санкції, які Сполучені Штати Америки запровадили проти Росії. Як це вплине на російську економіку та чи буде це реальним впливом на російську владу? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Говоримо з експертами з економічних та зовнішньополітичних питань.

Також в ефірі:

  • Візит президента Росії Володимира Путіна на весілля до очільниці австрійського міністерства закордонних справ Карін Кнайсль. Чому російський президент туди поїхав, і як це відобразиться на політичних та економічних стосунках між цими країнами? Будемо говорити із послом України в Австрії Олександром Щербою.
  • У другій частині нашої програми поговоримо про американського сенатора Джона Маккейна, який помер 26 серпня, на 82-му році життя. Чим запам'ятався політик і чому його називали найкращим другом України? Поспілкуємося із колегами журналістами, які слідкували за діяльністю Маккейна.

Ведучий — Дмитро Реплянчук.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Наша Незалежність (СПЕЦЕФІР)

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини